دانلود واتساپ بیزینس WhatsApp Business 2.19.106 برای اندروید و ios

 

WhatsApp Business (واتساپ بیزینس) نرم افزاری برای حضور تجاری در واتساپ برای  کسب و کار خود است که دارای ویژگی های متنوعی در همین خصوص برای ارتباط مشتریان با شما میباشد. این اپلیکیشن ویژگی های متعدد و متفاوتی دارد که می توان به انتقال گفت‌وگو، ایجاد پروفایل تجاری، پاسخ خودکار و تحلیل داده ها اشاره کرد. هنگامی که صاحبان مشاغل و تجارتگران می خواهند در این پیام رسان برای خود و شرکت خود یک پروفایل تجاری بسازند، صفحه ای ظاهر می شود که در آن باید توصیف شغل و شرکت، وب سایت و نشانی شرکت خود را در آن ثبت کنند تا کاربران بتوانند اطلاعات اصلی و محوری شرکت مورد نظر خود را در این صفحه مشاهده کنند.

ویژگی دیگر واتساپ بیزینس ، قابلیت تحلیل و آماردهی است که بدین ترتیب صاحبان شرکت ها و مشاغل قادر خواهند بود تعداد تمامی پیام های دریافتی، ارسالی و خوانده شده را تحلیل کرده و به آنها ارائه دهد. در آخر باید گفت که شکل و شمایل و ظاهر این اپلیکیشن جدید شباهت بسیاری با پیام رسان معمول واتساپ دارد به گونه ای که کاربران احساس نصب اپلیکیشین متفاوتی را نخواهند داشت.

 

دانلود واتساپ بیزینس WhatsApp Business 2.19.106 برای اندروید و ios

 

ویژگیهای برنامه WhatsApp Business واتساپ بیزینس :

  • امکان استفاده همزمان چند نفر از یک اکانت
  • انتقال چت ها به دستگاه جدید
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر که میتوانید در اختیار داشته باشید
  • پیام‌های خودکار : برای وقتی که نمی‌توانید پاسخگو باشید یک پیام عدم حضور تنظیم کنید تا مشتریان شما بدانند که چه زمان باید منتظر پاسخ باشند. همچنین می‌توانید یک پیام خوشامدگویی بسازید تا کسب‌وکار خود را به مشتریانتان معرفی کنید.