کانال ورزش سه در تلگرام

سایت دانلود برتر معرفی کانال ورزش سه در تلگرام را برای شما علاقه مندان آماده کرده است. ورزش سه یک وبگاه خبری ورزشی است که در سال 1389 آغاز به کار کرد. این سایت شامل: خبرهای ورزشی، رده‌ بندی لیگ‌ ها و تورنمنت‌ های پر هوادار، پخش زنده و نتایج زنده بازی‌ ها، ویدئو های ورزشی، روزنامه‌ های ورزشی، تصاویر بازیکنان و پیش‌بینی و … می‌ باشد. ورزش 3، سومین وبگاه پر بازدید در ایران و پر بازدید ترین وبگاه ورزشی ایرانی است.

تاریخچه ورزش سه

ورزش سه در سال ۱۳۸۸ بنیان‌گذاری شد و محتوا پردازان فراکاو مالک آن است. این وبسایت از محصولات مؤسسه دانش بنیان محتواپردازان فراکاو است. مدیر مسئول ورزش سه، محمدحسین جعفری است.

ویژگی های ورزش سه

ورزش سه تنها در فوتبال تمرکز ندارد و دیگر ورزش‌ها را نیز پوشش می‌دهد. همچنین نام نویسنده پست‌ها مشخص نیست و امکان ثبت دیدگاه برای همه بازدیدکنندگان وبگاه وجود ندارد. این وبگاه عکاس اختصاصی دارد و در برخی پست‌ها نیز عکس‌های خریداری شده از عکاسان ایرانی را قرار می‌دهد.

کانال ورزش سه یکی از بهترین کانال تلگرامی ورزشی ایران با اخبار داغ ورزشی است که فعالیت خود را به صورت حرفه ای شروع کرده است بازدید کننده های زیادی بالای 200 هزار نفر عضو هستند و از مطالب کانال استفاده می نمایند.

از پست های این کانال میتوان اشاره کرد به نقل و انتقالات ، نتایج بازی ها ، اخبار ورزشی ، طنز فوتبالی ، آمار فوتبالی.

😍😍😍 همین حالا جوین شو پشیمون نمیشی 👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

کانال ورزش سه در تلگرام