سایت دانلود بـرتـــــر

آخرین به روزرسانی این صفحه: 2019/05/14
» نمایش دسته بندی مطالب
توجه: چنانچه اثری از شما در سایت قرار گرفته و رضایت ندارید میتوانید از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا اثر شما از سایت حذف شود

لیست مطالب صفحه اصلی

دانلود Microsoft Visual C++ 2017/2015 Update 3/2012/2008/2005 + AIO

دانلود Microsoft Visual C++ 2017/2015 Update 3/2012/2008/2005 + AIO

دانلود تمام ورژن های ++Microsoft Visual C با لینک مستقیم

 

مایکروسافت ویژوال سی++ (++Microsoft Visual C) یک محیط توسعه مجتمع (IDE) است که در مایکروسافت برای تسهیل کار برنامه‌ نویسی به زبان سی یا سی++ طراحی و نوشته شده‌ است. محیط ویژوال سی بخشی از مجموعه‌ ای بزرگ‌ تر به نام Microsoft Visual Studio است که اختصاصاً به سی می‌پردازد. ویژوال سی مجموعه به هم پیوسته‌ای است که تمامی زنجیرهٔ ابزار توسعه برنامه را یکجا گرد آورده. زنجیره ابزار ذکر شده شامل ویرایشگر، کامپایلر، لینکر، ابزار میک، دیباگر و اسمبلر مخصوص ویژوال سی می‌باشد که هریک علاوه بر داشتن خواص برنامه‌ های قدیمی‌تر، دارای قابلیت‌ های منحصر به فردی هم می‌باشند.

Microsoft Visual C همانند بسیاری از محیط‌ های برنامه‌سازی جدید مجهز به ویژگی ارزشمند خود تکمیلی است. یکی از خصوصیات بارز ویژوال سی قابلیت اجرا بر روی ویندوزهای مختلف می‌باشد. همچنین با ویژوال سی می‌توان هم برنامه سطح پایین و هم برنامه‌های سطح بالا را طراحی کرد. شما هم اکنون میتوانید این نرم افزار را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

دانلود تمام ورژن های دات نت فریم ورک Microsoft .NET Framework 4.8 – 1.1

دانلود تمام ورژن های دات نت فریم ورک Microsoft .NET Framework 4.8 - 1.1

 

Microsoft .NET Framework (به عنوان “dot net” تلفظ می شود) یک چارچوب نرم افزاری است که توسط مایکروسافت طراحی شده است که عمدتا در ویندوز مایکروسافت اجرا می شود. این شامل یک کتابخانه کلاس بزرگ به نام کتابخانه کلاس (FCL) است و قابلیت همکاری زبان (هر زبان را می توان از کد نوشته شده به زبان های دیگر) در چند زبان برنامه نویسی استفاده می کند. برنامه های نوشته شده برای NET Framework. در محیط نرم افزاری اجرا می شوند (برخلاف محیط سخت افزاری) به نام Runtime Common Language (CLR). CLR یک ماشین مجازی کاربردی است که خدماتی نظیر امنیت، مدیریت حافظه و مدیریت استثنا را ارائه می دهد. به همین ترتیب، کد کامپیوتر نوشته شده با استفاده از دات نت چارچوب “کد مدیریت شده” نامیده می شود. FCL و CLR با هم چارچوب دات نت را تشکیل می دهند.

نرم افزار Microsoft .NET Framework یکی از ضروری ترین برنامه های ویندوز برای نصب تعداد زیادی از نرم افزارها به شمار میرود که ما مجموعه کامل آن را در بخش دانلود قرار داده ایم و شما هم اکنون میتوانید این نرم افزار را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

گفتگو با پشتیبانی سایت دانلود برتر