دانلود کتاب دینامیک مریام ویرایش 6 ترجمه افضلی فارسی با 726 صفحه pdf

دانلود کتاب دینامیک مریام ویرایش 6 ترجمه افضلی فارسی برای شما دوستان مهندسی مکانیک آماده دانلود کرده ایم. مکانیک مهندسی هم شالوده و هم چارچوب اغلب شاخه های مهندسی است بسیاری از مباحث در رشته هایی مانند مهندسی عمران مهندسی مکانیک مهندسی هوا فضا و مهندسی کشاورزی و البته در خود درس مکانیک مهندسی بر مطلب دروس استاتیک و دینامیک مبتنی است. حتی در حوزه هایی مانند مهندسی برق دست اندرکاران حرفه ای در جریان بررسی اجزای الکتریکی یک دستگاه رباتی یا یک فرایند ساخت، ممکن است. ابتدا به تحلیل مکانیکی نیاز پیدا کنند.

بنابراین درس های مکانیک مهندسی در برنامه درسی رشته های مهندسی نقش مهمی دارد. نه تنها این درسها خود ضروری هستند بلکه در تقویت درک دانشجو از سایر موضوعات مهم شامل ریاضیات کاربردی فیزیک و نقشه کشی نیز موثرند. این درس ها زمینه های عالی برای تقویت توانایی حل مسئله به شمار می روند. هدف اصلی از مطالعه مکانیک مهندسی قابلیت پیش بینی اثر نیرو و حرکت و در عین حال تحقق بخشیدن به کارکردهای طراحی خلاق مهندسی است. این قابلیت با اطلاع از فیزیکی و ریاضیاتی مکانیک حاصل نمی شود ارائه درس مکانیک گرایش مکرر به استفاده از مسائل عمدتاً به عنوان محلی برای نشان دادن اصول نذری به جای پی ریزی اصول نظری برای حل مسئله مشاهده میشود. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحاتی داده شود تا شما بیشتر با این کتاب آشنا شوید.

👇👇کلیک👇👇

دانلود حل المسائل کتاب دینامیک مریام ویرایش 8 ترجمه فارسی

ویراست ششم مکانیک مهندسی مانند ویراست های گذشته با در نظر داشتن فلسفه یاد شده نوشته شده است این کتاب اصولاً برای نخستین درس مهندسی در رشته مکانیک نگاشته شده است و معمولاً در سال دوم تدریس می شود. مکانیک مهندسی به سبکی موجز، و صمیمانه نوشته شده است. تاکید اصلی بر اصول و روش های پایه است نه انواع متعددی از موارد خاص. ساختار پایه این کتاب از مطلبی تشکیل می شود که موضوع مورد بحث در آن بررسی می شود و در پی آن چند مسئله نمونه و تعدادی مسئله ارائه میشود. در پایان هر فصل ، مطالب هر فصل مرور و نکات اصلی مطرح شده در آن فصل جمع بندی می شود و در پایان مجموعه ای از مسئله های دوره می آید.

ویراست ششم مکانیک مهندسی واسطه همان استانداردهای بالایی است که در ویراست های قبلی رعایت شده است و ویژگی های جدید نیز برای کمک به دانشجو و علاقمند کردن او دارد. این ویراست مجموعه بزرگی از مسائل جالب و آموزنده آمده است و مدرسان و دانشجویانی که در دوره مکانیک مهندسی پروفسور مریام و پروفسور کریگ را تدریس یا مطالعه می کنند از حاصله چند دهه سرمایه گذاری و زحمت دو مدرس بسیار ورزیده سود خواهند برد. این کتاب نیز به پیروی از الگوی ویراست های قبلی به کارگیری مطالب نظریه در موقعیت های واقعی مهندسی تاکید دارد و از این منظر هنوز بهترین کتاب است. شما هم اکنون می توانید دانلود کتاب دینامیک مریام ویرایش 6 ترجمه افضلی فارسی را از پایین این مقاله مشاهده نمایید.

 

فهرست مطالب کتاب دینامیک مریام ویرایش 6 ترجمه افضلی فارسی :

بخش اول دینامیک ذرات

فصل 1 آشنایی با دینامیک

فصل 2 دینامیک ذرات

فصل 3 سینتیک ذرات

فصل 4 سینتیک سیستم های ذرات

بخش دوم دینامیک که اجسام صلب

فصل 5 سینماتیک صفحه ای اجسام صلب

فصل 6 سینتیک صفحه اجسام صلب

فصل 7 آشنایی با دینامیک سه بعدی اجسام صلب

فصل 8 ارتعاش و پاسخ زمانی

👇👇کلیک👇👇

دانلود حل المسائل کتاب دینامیک مریام ویرایش 8 ترجمه فارسی