دانلود کتاب مبانی علم اقتصاد گریگوری منکیو pdf - دانلود کتاب مبانی اقتصاد منکیو ترجمه فارسی

دانلود کتاب مبانی علم اقتصاد گریگوری منکیو pdf را برای شما آماده دانلود کرده ایم. کتابی که با نام مبانی علم اقتصاد در اختیار شماست ترجمه کتاب Essentianls of Economic تعریف دکتر ان. گریگوری منکیو است. کتاب در سه بخش و ۲۳ فصل تنظیم شده و شامل مباحث اقتصاد خرد و کلان است. می دانم که کتاب بیش از حد حجیم و پر برگ شده است.

مولف نیز در مقدمه خود با اشاره به شعری از یونان باستان می گوید ” کتاب بزرگ دردسر بزرگ ” ولی اساتید و دانشجویان ارجمند می توانند فصل هایی از کتاب را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند شاید برای یک درس ۲ تا ۴ واحدی برخی از فصل ها مثلاً فصل ۳ بسته های ۷ تا ۹ فصل ۱۱ و برخی فصول دیگر خیر لازم به نظر آیند در این صورت می توان آن فصل ها را برای مطالعه شخصی به دانشجویان علاقه مند توصیه کرد. در این راستا مطالعه دو مقدمه بسیار مفید مولف را به خوانندگان محترم توصیه می نماییم.

همانطور که مولف محترم ، مقدمه کتاب ارزشمند خود می گوید: مطالعه اقتصاد به ما کمک می کند تا جهان اطراف خود را بهتر بشناسیم ، به طور آگاهانه در فعالیت های اقتصادی مشارکت کنیم و نهایتاً درک بهتری از مزیتهای محدودیت های اقتصادی داشته باشیم تصمیم گیری و انتخاب درست حاصل چنین بصیرتی است. تاثیراتی که ذاتی انسان نیست و برخلاف عقیده برخی از مردم آسان به دست نمی آید. گانه اقتصادی که مولف محترم در فصل اول کتاب خود آورده نمونه های بسیار خوب از موضوعاتی ساده که باید بیشتر به آنها توجه کنیم و تصمیم گیری های خود از آن ها استفاده نماییم رابطه نقدینگی نفت و تورم را به اشتغال و تورم و مفهوم هزینه های پرست تحقیق اقتصادی ارتباط بهره وری و رشد اقتصادی منافع ناشی از مبادله برخی از این اصول هستند.

فهرست مطالب کتاب مبانی علم اقتصاد گریگوری منکیو pdf :

فهرست کوتاه مطالب
بخش اول: مقدمه
بخش دوم: عرضه و تقاضا:بازار ها چگونه کار می کنند
بخش سوم: عرضه و تقاضا: بازار ها و رفاه
بخش چهارم: اقتصاد بخش عمومی
بخش پنجم: رفاه بنگاه و سازمان صنعتی
بخش ششم: داده های اقتصاد کلان
بخش هفتم: اقتصاد حقیقی در بلندمدت
بخش هشتم: پول و قیمت ها در بلندمدت
بخش نهم: نوسانات اقتصادی کوتاهمدت
فرهنگ اصطلاحات
نمایه

 

قیمت 12000 تومان
فرمت pdf
تعداد صفحات 640
نوسنده و مترجم گریگوری منکیو – حمیدرضا ارباب
حجم فایل 129 مگابایت

 

قیمت نسخه فیزیکی 66000 تومان – قیمت نسخه pdf با تخفیف در زیر

قیمت: 12000 تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

بعد از پرداخت لینک دانلود نشان داده شده و به ایمیلتان نیز فرستاده خواهد شد.

 

پیشنهاد برای خواندن مطلب : دانلود پاورپوینت اصول علم اقتصاد 1 رشته حسابداری – 258 اسلاید PPT