دانلود رایگان کرک سالم بازی Call of Duty Black Ops 3به همراه کرک Awakening DLC

امروز به درخواست کاربران عزیز 2 کرک سالم و نهایی بازی جنگی و پرطرفدار Call of Duty Black Ops 3 را آماده دانلود کرده ایم. بازی Call of Duty Black Ops 3 اولین نسخه از سری پرطرفدار Black Ops برای کنسول‌ های نسل بعدی میباشد. بازی های Call of Duty توانسته این بازی را به یک عنوان بسیار پر طرفدار و بسیار سود آور برای خود تبدیل کند. در Call of Duty Black Ops 3 بازیکنان را به آینده‌ای تاریک و پیچیده، جایی که سربازان جدیدی دنیا را تهدید می‌کنند و خط میان انسان بودن و تکنولوژی‌هایی که خودمان برای پیشرفت خلق کردیم تاریک شده است می‌برد.

 

در این دنیا ربات‌ های نظامی معنای جنگ را تعریف خواهند کرد. Black Ops III همچنان با ابر سربازهایی سر و کار دارد که با دانش بیوتکنولوژی، مجهز به تجهیزات فراانسانی شده اند. شما هم اکنون میتوانید کرک سالم این بازی زیبا را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

راهنمای کرک کردن بازی Call of Duty Black Ops 3 :

ابتدا آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. فایل کرک را از حالت فشرده خارج نمائید. محتویات داخل پوشه کرک را در محل نصب بازی کپی و جایگزین فایل های اصلی کنید.  سپس بازی را اجرا کرده و از بازی لذت ببرید.