دانلود pdf کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی - دانلود کتاب 707 معادلات دیفرانسیل pdf

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل هر فصل ، شامل سه بخش درسنامه ، سوالات و تمرینات می باشد. در بخش اول مطالب ، ساده و روان بیان شده ، همچنین از ذکر مطالب غیر ضروری خودداری شده است. ارایه مثال های متنوع در هر قسمت از درس ، سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می گردد. بخش دوم هر فصل از کتاب شامل سوالات امتحان های دانشگاه های شریف ، امیرکبیر ، علم و صنعت ، تهران و دانشگاه های آزاد تهران جنوب ، تهران مرکزی ، تهران شمال ، علوم و تحقیقات ، قزوین ، کرج و… از سال 1384 تا 1397 می باشد.

بعلاوه از آنجایی که اغلب سوالات امتحانی دانشگاه ها از کتب آدامز ، مارون ، دمیدووینچ ، و برادلی است ، گزیده ای از سوالات این کتب و البته کتب دیگر که حاوی مفاهیم مهمی می باشند نیز آورده شده تا دانشجو از رجوع به هرگونه منبع سوال دیگری بی نیاز گردد.
کتاب ، شامل بیش از ۷۶۰ مساله با پاسخ های کاملا تشریحی است که از حیث تنوع و تعدادی می توان آن آن را در بین سایر کتب معادلات دیفرانسیل بینظیر دانست.
سعی شده از هرگونه تکرار پرهیز شود و سوالات تکراری به عنوان سوال مشابه در زیر آن سوال آورده و فقط جواب نهایی آن ذکر شده است. توصیه می شود در صورت داشتن زمان کافی و جهت کسب تسلط بیشتر به سراغ آنها بروید.
نام منبع هر سال در مقابل آن ذکر شده که یکی از مزیت های این طرح آن است که دانشجویانی که در دانشگاه های مختلف مشغول به تحصیل هستند. می توانند سطح علمی خود را با سایر دانشگاه ها بسنجند.

فهرست مطالب دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل حسین فرامرزی

فصل اول: مقدمات
فصل دوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه اول
فصل سوم: معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم و بالاتر
فصل چهارم: حل معادلات دیفرانسیل با روش سری ها
فصل پنجم: تبدیل لاپلاس
فصل ششم: دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی
ضمیمه: جدول فرمول های ریاضی

 

قیمت 10.000
فرمت pdf
تعداد صفحات 407
نویسنده حسین فرامرزی
حجم فایل 57 مگابایت

 

قیمت: 10.000تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

بعد از پرداخت لینک دانلود نشان داده شده و به ایمیلتان نیز فرستاده خواهد شد.