دانلود رایگان برنامه مرجع دارو و بیماری برای اندرویدجدیدترین نسخه از برنامه مرجع دارو و بیماری را برای شما دوستان محترم آماده دانلود کرده ایم. لازم است خدمتتان عرض کنیم که اطلاعات 720 قلم دارو و 200 بیماری در این برنامه قرار داده شده،جستجوی بسیار قوی برای برنامه مهیا شده که کاربر به راحتی بیماری و یا داروی مورد نظر خود را بیابد. برنامه شامل مجموعه ای کامل از اطلاعات بیماری ها،داروهای شیمیایی و گیاهی می باشد. اطلاعات بیماری شامل: شرح بیماری،علایم‌ شایع‌،علل‌،عوامل تشدید کننده بیماری،پیشگیری‌،عواقب‌ مورد انتظار،عوارض‌ احتمالی‌،درمان‌،اصول‌ کلی‌،داروها،فعالیت در زمان ابتلا به این بیماری،رژیم‌ غذایی‌ و درچه شرایطی باید به پزشک مراجعه نمود. شما هم اکنون میتوانید این برنامه را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

تغییرات آخرین نسخه :

– تغییر فونت برنامه و رفع مشکل نمایش فونت در اندروید 4.4(دارو ها و گروههای دارویی نمایش داده نمی شد که رفع شد) و همچنین بهینه کردن سایر بخشهای برنامه.

– اضافه کردن قابلیت انتقال به کارت حافظه(بنا به در خواست دوستان افزوده شد،بسیار سپاسگذاریم از دوستان عزیزی که در باره این برنامه اظهار نظر و اظهار لطف می کنند،تمام سعی خود را می کنیم که لیاقت مهر و محبت شما دوستان عزیز را داشته باشیم.)

– رفع مشکل نمایش نتایج جستجو در بعضی موارد که کاربران عزیز مشاهده کرده بودند و به ما اطلاع دادند.«این برنامه با وجود دوستان عزیزی مثل شما ارزشمند است،نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خودتان را حتما برای ما ارسال کنید.»

– اضافه شدن دکمه های «افزودن به علاقه مندی» و «به اشتراک گذاری» بیماری ها و دارو ها
– افزایش سرعت لود لیست ها.     این بخش ها به پیشنهاد کاربران عزیز و گرامی به برنامه افزوده شده.