دانلود کامل کتاب زندگی در پیش رو نوشته رومن گاری ترجمه لیلی گلستان - 101 صفحه pdf

دانلود پی دی اف کتاب/زندگی/در پیش رو با لینک مستقیم
دانلود کامل کتاب زندگی در پیش رو اثر رومن گاری ترجمه لیلی گلستان

 

زندگی در پیش رو (به فرانسوی: La Vie devant soi) رمانی نوشته رومن گاری در سال ۱۹۷۵ است. وی این رمان را با نام مستعار امیل آژار منتشر کرد تا بتواند برای دومین بار جایزه گنکور را کسب کند. از این رمان، فیلمی نیز توسط Moshé Mizrahi در سال ۱۹۷۷ ساخته شده‌ است. زندگی در پیش رو هم مثل دیگر کتاب‌های رومن گاری در بستر یک موضوع پرکشش، نکته‌ های زیاد و جالبی را درباره زندگی بازگو می‌کند و در پایان کتاب شما هم یک قصه پرفراز و نشیب خوانده‌ اید و هم از نویسنده چیزهای زیادی یاد گرفته‌ اید.

کتاب زندگی در پیش رو را لیلی گلستان ترجمه کرده است. مترجم سرشناسی که همواره انتخاب‌ هایش برای ترجمه مهر تاییدی بر ارزشمند و خواندنی بودن آن کتاب بوده‌است. ترجمه کتاب زندگی در پیش رو بسیار روان است و مترجم همان‌طور که خودش گفته، سعی کرده است تا جایی که امکان داشته به متن اصلی وفادار بماند.
نکته آخر که مترجم هم در مقدمه این کتاب نوشته این است که مومو یک کودک معمولی نیست. با آدم‌های بسیار بزرگ‌ تر از خودش رفت‌ و آمد می‌کند، حرف‌های بزرگ‌تر از سنش می‌ زند و گاهی جمله‌بندی‌ هایش اشکال دستوری دارد. این موضوع ممکن است در بیست صفحه اول کمی ذهنتان را مغشوش کند اما نگران نباشید؛ خیلی زود به روش گفتار و زبان شیرین او عادت می‌کنید. شما هم اکنون میتوانید این کتاب را با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

 

لینک خرید کتاب میتواند به درخواست ناشر از سایت حذف شود

این کتاب بصورت کامل با 101 صفحه pdf تمام صفحات اسکن شده است

قیمت قبلی : 28,500 تومان (تخفیف ویژه نسخه pdf در پایین)

قیمت: 6,000 تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

بعد از پرداخت لینک دانلود نشان داده شده و به ایمیلتان نیز فرستاده خواهد شد.