دانلود نرم افزار فلزیاب KS700 | کی اس 700 | اسکن 3 بعدی

معرفی اسکنر KS700 – دانلود نرم افزار فلزیاب KS700 کا اس 700

 

اسکنر KS-700 ساخت کشور آلمان است که از قدرتمند ترین سیستم های جی پی آر موجود در دنیا می باشد. توانایی ها و امکانات پیشرفته این سیستم راداری در نوع خود کم نظیر است. در اسکنر KS-700 بر خلاف سایر سیستم های جی پی آر که برای هر نوع عمقی آنتن خاصی طراحی شده است این سیستم از یک آنتن مولتی فرکانس استفاده می نماید که در نوع خود بی نظیر و تکنولوژی بسیار جسورانه ای در طراحی و ساخت سیستم های جی پی آر است. نرم افزار بسیار پیشرفته این دستگاه به اپراتور در آنالیز داده های به دست آمده کمک شایانی میکند تا قادر به تشخیص فلزات و فضاهای خالی باشد. از این دستگاه میتوان در هر زمینی با هر شرایط جغرافیایی استفاده نمود. در ادامه مطلب می توانید نرم افزار فلزیاب KS700 که برای آنالیز اسکن های گرفته شده توسط دستگاه کاربرد دارد را دانلود کنید.

 

اسکنر KS-700 یکی از دقیق ترین سیستم های جی پی آر برای گنج یابی است.

اسکنر KS-700 برای نمایش فلز و سایر داده های بدست آمده از نرم افزار سه بعدی با دقت فوق العاده استفاده می نماید.  پس از ذخیره اسکن برای آنالیز بیشتر و بدست آوردن جزئیات دقیق تر اپراتور میتواند از نرم افزار فلزیاب Ks-700 به صورت سه بعدی استفاده نماید. نرم افزار پیشرفته که از آن برای نمایش داده ها و بررسی لایه های مختلف خاک استفاده می شود در ادامه این مطلب برای شما عزیزان قرار داده ایم. عمق مورد انتظار و قابل تست برای فلز با سطح مقطع 50 سانتی متر عمق 7 متر و فضای خالی 1 متر مربع با ارتفاع 50 سانت 15 متر است.

 •  استفاده از تکنولوژی جی پی آر (Ground Penetrating Radar – سیستم راداری نفوذ در زمین) جهت اکتشاف اهداف فلزی، حفره، تونل و…
 •  توانایی کشف و ردیابی اهداف تا عمق واقعی 40 متر در زیر خاک.
 •  جی پی آر KS-700 متشکل از سه قسمت آنتن فرستنده سیگنال، آنتن گیرنده و واحد پردازشگر سیگنال.
 •  اسکن رنگی خاک با وضوح گرافیکی بسیار بالا و تفکیک کروماتیک اهداف فلزی، نوع خاک، حفره، تونل و…
 •  مجهز به لپ تاپ و نرم افزار ویژه جهت نمایش رنگی 2 بعدی و 3 بعدی اسکن ها و تحلیل آن ها.
 •  استفاده از سیستم بلوتوث جهت انتقال داده ها از دستگاه.
 •  مجهز به آنتن Multi Frequency که کاربر را از استفاده از آنتن های متفاوت بی نیاز می کند.
 •  توانایی کاربری در محیط ها و شرایط اقلیمی و جغرافیایی متفاوت، محیط های محصور مانند داخل غارها و گور دخمه ها، سایت های باستانی، محیط های خشک و کویری، محیط های مرطوب و سواحل آبی، محیط های سنگلاخی و کوهستانی، جنگل ها و مراتع، سطوح شیب دار و…
 •  حداکثر عمق KS-700 در بهترین شرایط طبق ادعای سازنده 40 متر است.
 •  توانایی کاربری در طیف وسیعی از دماهای محیطی.
 •  توانایی کاربری با دقت اکتشاف و تفکیک بسیار بالا حتی در محیط هایی با غنای معدنی بالای خاک.
 •  توانایی اکتشاف و ردیابی فلزات حتی در حفره و فضای خالی زیر زمینی مناسب کاوش در سایت های باستانی.
 • توانایی تشخیص تونل در نرم افزار نرم افزار فلزیاب KS700

 

 

دانلود نرم افزار فلزیاب KS700 | کی اس 700 | اسکن 3 بعدی

محیط نرم افزار فلزیاب ks700

فاصله بین POINTS و LINES در اسکنر جی پی آر KS-700 میتواند از 2 تا 5 متر متغییر باشد. اپراتور میتواند با توجه به حجم فلز یا فضای خالی فاصله ها را کم یا زیاد نماید. با این دستگاه میتوان محیط های وسیع را در حداقل زمان ممکن بدون توجه به عوارض طبیعی مانند پستی و بلندی زمین یا سایر عوامل مورد بررسی قرار داد و این نکته مثبتی است که در اکثر GPR ها وجود ندارد.

قدرت نفوذ در این دستگاه به دلیل تماس مستقیم آنتن با خاک بیشتر از هر جی پی آر دیگری است. اسکن های نقطه ای به این دستگاه امکان سرعت و دقت بالایی را در تشخیص اهداف داده است. یکی از نقاط قوت این دستگاه امکان اسکن از سقف و دیواره ها است که هیچ دستگاه دیگری قادر به انجام آن نیست. این دستگاه بر خلاف سایر سیستم ها قادر است اهداف مختلف را در هر شرایطی که قرار گرفته اند مشخص نماید.

به عنوان مثال میتواند چندین فضای خالی یا فلز را که در عمق های مختلف هستند همزمان مشخص نماید سطوح شیب دار و تپه ها را برای یافتن اهداف احتمالی میتوان مورد بررسی قرار داد. اپراتور میتواند عمق از صفر تا 40 متر را در محیطی سه بعدی با استفاده از نرم افزار فلزیاب KS700 “وکسلر” تشخیص بدهد و اهداف فلزی قرار گرفته در داخل فضاهای خالی را مشخص نماید.

اسکنر KS-700 از تکنولوژی FMCW برای نفوذ بیشتر استفاده می نماید سایر جی پی آر ها برای نفوذ در خاک از سیگنال های Electromagnetic استفاده می نمایند. سیگنال های Electromagnetic از قدرت کمتری برای نفوذ در خاک مخصوصا خاک های سخت برخوردار هستند. سیستم های جی پی آر ها برای هر عمقی از فرکانس و آنتن خاصی استفاده می کنند اما اسکنر KS-700 از یک آنتن Multi Frequency استفاده می نماید که در نوع خود بی نظیر

است.

دانلود نرم افزار فلزیاب KS700 | کی اس 700 | اسکن 3 بعدی

نرم افزار فلزیاب ks700

نرم افزار اسکنر زمین KS700 (کی اس 700 ) ساخت آلمان مناسب برای پروژه های زمین شناسی، گنج یابی، حفره یابی، اکتشاف معدن، تشخیص مقدار مواد معدنی زمین و… می باشد

 

دوستان و کاوشگران عزیز لازم به ذکر است نرم افزار فلزیاب KS700 دارای کرک می باشد و شما می توانید قفل نرم افزار را به صورت نامحدود و دائمی حذف کنید. نرم افزار سه بعدی اسکنر ks700 فقط روی دستگاه های ساخت آلمان (OKM) کاربرد دارد لذا قبل از خرید نرم افزار ، از اصالت دستگاه خود اطمینان حاصل فرمایید.

قیمت : 18,000 تومان (پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است)

بعد از پرداخت لینک دانلود نشان داده شده و به ایمیلتان نیز فرستاده خواهد شد.

[purchase_link id=”26673″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” style=”button” color=”blue”]