دانلود بازی کرایسیس 2 Crysis دوبله فارسی برای کامپیوتر و لپ تاپ

دانلود بازی کرایسیس 2 دوبله فارسی برای کامپیوتر

 

کرایسیس به انگلیسی 2 Crysis یک بازی ویدئویی علمی و تخیلی در سبک تیراندازی اول شخص، ساختهٔ کرای‌تک، که در مارس سال ۲۰۱۱ توسط شرکت الکترونیک آرتز برای ویندوز ،XBox360 و Play Station 3 منتشر شده‌است.این بازی دومین قسمت در سری کرایسیس و ادامه بازی‌های کرایسیس و کرایسیس وارهد می‌باشد. قهرمان داستان قسمت دوم پا به شهر نیویورک می‌گذارد. در کرایسیس ۲ بازی‌ کننده‌ها با لباس‌های مخصوص نانوسویت ۲ به جنگ مهاجمان بیگانه می‌روند. برای ساخت قسمت‌ هایی از بازی از فیلم‌های من افسانه‌ ام و روز پس از فردا نیز الهام گرفته شده‌است.

 

در شمارهٔ دوم این بازی لباس شخصیت اصلی که در شمارهٔ نانو سوییت نام داشت به نانو سوییت ۲ ارتقا پیدا می‌کند. این لباس قدرت‌های “سرعت و قدرت” نانو سویی ۱ را با هم ادغام کرده و یک گزینه به نام قدرت آورده‌است. از قابلیت‌های دیگر این لباس به ارتقا سطح بینایی و شنوایی بازی‌ کننده اشاره کرد که فرد به راحتی می‌تواند دشمن‌ ها را از پشت دیوار یا از فاصله بسیار دور ببیند یا صداها را از به‌طور کاملاً واضح از چند صد متر دورتر بشنود. این لباس همچنین دارای قابلیت به روز رسانی (آپگرید) نیز است که فرد بنا به سلیقهٔ خود می‌تواند آن را کاملتر کند.

 

دانلود بازی کرایسیس 2 Crysis دوبله فارسی برای کامپیوتر و لپ تاپ

 

خط داستانی کرایسیس ۲ در حدود ۳ سال پس از ماجرا های قسمت اول و در سال ۲۰۲۳ میلادی اتفاق خواهد افتاد. بعد از فعال شدن موجودات فضایی و حمله آنان به ارتش آمریکا در یکی از جزایر فیلیپین در شماره اول، حال آنان حملات خود را گسترش داده و به شبه جزیره منهتن از توابع شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا رسیده‌اند. حال ارتش تمام کشورهای جهان به حالت آماده باش یا در حال جنگ با این موجودات هستند.

 

دانلود بازی کرایسیس 2 Crysis دوبله فارسی برای کامپیوتر و لپ تاپ

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی 2 Crysis :

 

Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2 2GHz or better
Nvidia 8800 GT or higher
2 GB RAM
Windows XP/Vista/7
9 GB free hard disk space
Internet connection

دانلود رایگان بازیهای دوبله فارسی با لینک مستقیم