امروز به درخواست کاربران عزیز کرک سالم و نهایی نرم افزار Camtasia Studio 8.6.0 Build 2054 را آماده دانلود کرده ایم. دانلود کرک نرم افزار TechSmith Camtasia Studio ۸٫۶٫۰ Build 2054 این نرم افزار از جهاتی با نرم افزارهای مشابه بسیار متفاوت است و از مهمترین این تفاوت ها می توان به بهینه سازی خودکار فایل های تصویری ضبط شده به منظور حجم کمتر و حفظ کیفیت اشاره نمود که این ویژگی به منظور قرار دادن فایل ها در اینترنت برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است. همچنین به کمک این برنامه دیگر نیاز نیست تا کاربران برای آماده سازی تصاویر به منظور قرار دادن در وب سایت ها و یا دیگر برنامه ها از نرم افزارهای دیگر کمک بگیرند زیرا این برنامه تمام ابزار مورد نیاز در این زمینه را در اختیار کاربر قرار می دهد. شما هم اکنون میتوانید کرک سالم این نرم افزار را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از سایت دانلود برتر دریافت کنید.

نکته: این کرک مخصوص تمام ورژن های ۸ نرم افزار Camtasia Studio می باشد و به وسیله آن میتوانید همه ورژن های ۸ این برنامه را کرک نمائید.

راهنمای کرک و فعال سازی TechSmith Camtasia Studio 8 :

ابتدا آنتی ویروس خود را غیر فعال نموده و ارتباط اینترنت را قطع کنید.داخل پوشه کرک راهنمای فعالسازی نرم افزار بهمراه کیجن فعال سازی موجود است طبق آن عمل کرده و نرم افزار Camtasia Studio 8 فعال نمائید.